Privatumo politika

Privatumo politika

Šios pastabos pateikia paprastą apžvalgą, kas nutinka su jūsų asmenine informacija, kai lankotės mūsų svetainėje. Asmeniniai duomenys yra bet kokie duomenys, kurie jus identifikuoja. Išsamią informaciją apie duomenų apsaugą galite rasti mūsų privatumo politikoje.

Kas atsakingas už duomenų rinkimą šioje svetainėje?

Jūsų asmeninių duomenų apsauga mums yra labai svarbi. Mes laikomės teisinių duomenų apsaugos ir duomenų apsaugos taisyklių. Žemiau mes informuojame jus apie jūsų asmens duomenų rinkimo ir naudojimo pobūdį, apimtį ir tikslą.

Duomenų apdorojimą šioje svetainėje vykdo svetainės operatorius.

Kas mes esame

Tik „Onlysmile Baltic, MB“, atsakinga: Dmitrijus Michaliovas

Mūsų svetainės adresas yra:  https://onlysmile.lt

Kontaktinė informacija
Adresas:
Švitrigailos g. 7
LT-03110 Vilnius
El. Pašto privatumo pareigūnas: info@onlysmile.lt

Prieiga prie mūsų pagrindinio puslapio

Su kiekviena prieiga prie mūsų svetainės  www.onlysmile.lv  mūsų interneto serveris automatiškai renka ir saugo asmeninius duomenis. Mūsų žiniatinklio serverį valdo www.1und1.de.

Kaip renkame jūsų duomenis?

Tai pasakys mums, viena vertus, jūsų duomenys. Pvz., Tai gali būti duomenys, kuriuos įvedate kontaktų formoje.

Kiti duomenys renkami automatiškai, lankantis svetainėje per mūsų IT sistemas. Tai visų pirma yra techniniai duomenys (pvz., Interneto naršyklė, operacinė sistema arba puslapio užklausos laikas). Ši informacija renkama automatiškai, kai tik įžengi į mūsų svetainę.

Kam mes naudojame jūsų duomenis?

Dalis duomenų renkama siekiant užtikrinti nepriekaištingą interneto svetainės teikimą. Kiti duomenys gali būti naudojami analizuoti jūsų vartotojo elgesį.

Kokias teises turite savo duomenis?

Bet kuriuo metu jūs turite teisę gauti nemokamą informaciją apie jūsų saugomų asmens duomenų kilmę, gavėją ir paskirtį. Jūs taip pat turite teisę reikalauti taisyti, blokuoti ar ištrinti šiuos duomenis. Šiuo tikslu ir kilus klausimams dėl duomenų apsaugos galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis atspaudu nurodytu adresu. Be to, jūs turite teisę kreiptis į kompetentingą priežiūros instituciją.

Bendroji informacija ir privaloma informacija

Privatumo politika

Šių puslapių operatoriai labai rimtai vertina jūsų asmeninių duomenų apsaugą. Mes elgiamės su jūsų asmens duomenimis konfidencialiai ir laikydamiesi įstatymų numatytų duomenų apsaugos taisyklių ir šios privatumo politikos.

Jei naudositės šia svetaine, bus renkami įvairūs asmeniniai duomenys. Asmeninė informacija yra informacija, kuri jus identifikuoja. Ši privatumo politika paaiškina, kokią informaciją renkame ir kam ją naudojame. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu tai vyksta.

Pabrėžiame, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., Bendraujant el. Paštu) gali turėti saugumo spragų. Neįmanoma visiškai apsaugoti duomenis nuo trečiųjų šalių prieigos.

Įdėtas turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės žinutėse gali būti įterptasis turinys (pvz., Vaizdo įrašai, paveikslėliai, įrašai ir kt.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys elgiasi taip, lyg lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, dėti papildomas trečiųjų šalių stebėjimo paslaugas ir įrašyti jūsų sąveiką su šiuo įterptuoju turiniu, įskaitant jūsų sąveiką su įterptuoju turiniu, jei turite sąskaitą ir esate prisijungę šioje svetainėje.

komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus svetainėje, mes renkame duomenis, rodomus komentaro formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir vartotojo agento eilutę (kuri identifikuoja naršyklę), kad padėtume aptikti šlamštą ,

Iš savo el. Pašto adreso galite sukurti anoniminę eilutę (dar vadinamą maiša) ir pateikti ją „Gravatar“ tarnybai, kad pamatytumėte, ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Kai jūsų komentaras bus patvirtintas, jūsų profilio nuotrauka bus viešai matoma jūsų komentaro kontekste.

Jūsų kontaktinė informacija

Asmens duomenys, kuriuos mums siunčiate el. Paštu, kontaktiniais arba registracijos blankais, yra išduodami aiškiai savanoriškai (teisinis pagrindas yra DSGVO 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys) ir yra skirti tik tam, kurio jums reikia tikslas. Atkreipkite dėmesį į atitinkamą informaciją į formas. Jei kreipsitės į mus naudodamiesi mūsų kontaktine forma arba el. Paštu, mes išsaugosime jūsų pateiktą informaciją, kad atsakytume į jūsų prašymą ir užduotume galimus tolesnius klausimus. Kai užsiregistruosite į mūsų renginius, jūsų duomenys bus išsaugoti mūsų kvietimų paskirstyme tik tuo atveju, jei aiškiai sutiksite ateityje gauti daugiau kvietimų į mūsų renginius.

Mes aiškiai pabrėžiame, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., Bendraujant el. Paštu) turi saugumo spragų ir negali būti visiškai apsaugotas nuo trečiųjų šalių prieigos.

Kokias teises turite į savo duomenis?

Jei turite sąskaitą šioje svetainėje ar rašėte komentarus, galite paprašyti, kad mes eksportuotume jūsų asmeninę informaciją, įskaitant bet kokius duomenis, kuriuos pateikėte mums. Be to, galite paprašyti ištrinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią mes išsaugojome apie jus. Tai neapima duomenų, kuriuos turime saugoti administraciniams, teisiniams ar su saugumu susijusiems poreikiams tenkinti.

Socialinė žiniasklaida

Mes naudojame socialinio tinklo „Facebook“ platformą. Pabrėžiame, kad jūs naudojatės šia platforma savo atsakomybe ir kad TIK KOSMETIK GMBH nėra informuotas apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą šiame socialiniame tinkle. Pagal  www.facebook.com/privacy/explanation  rasti atitinkamą galiojantį privatumo politiką.

sausainiai

Interneto puslapiuose iš dalies naudojami vadinamieji slapukai. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui ir juose nėra virusų. Slapukai naudojami tam, kad mūsų pasiūlymas būtų patogesnis vartotojui, efektyvesnis ir saugesnis. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir kuriuos saugo jūsų naršyklė.

Daugelis slapukų, kuriuos naudojame, yra vadinamieji sesijos slapukai. Apsilankymo pabaigoje jie bus automatiškai ištrinti. Kiti slapukai lieka saugomi jūsų įrenginyje, kol jų neištrinsite. Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kito jūsų apsilankymo metu.

Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad jūs būtumėte informuotas apie slapukų ir slapukų nustatymą tik atskirais atvejais, kai kuriais atvejais slapukų priėmimas leidžiamas arba išimtinai ir suaktyvinamas automatinis slapukų ištrynimas uždarant naršyklę. Išjungus slapukus gali būti apribotos šios svetainės funkcijos.

Slapukai, reikalingi elektroninio ryšio procesui vykdyti arba tam tikroms norimoms funkcijoms atlikti (pvz., Pirkinių krepšelio funkcija), tvarkomi remiantis 6 straipsnio 1 dalies 1 punktu. f DSGVO išsaugota. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą saugoti slapukus, kad būtų techniškai teisingas ir optimalus jos paslaugų teikimas. Jei bus saugomi kiti slapukai (pvz., Slapukai, skirti analizuoti jūsų naršymo elgesį), jie šioje privatumo politikoje bus traktuojami atskirai.

Serverio failus

Puslapių teikėjas automatiškai renka ir kaupia informaciją vadinamuosiuose serverio žurnalo failuose, kuriuos jūsų naršyklė automatiškai perduoda mums. Tai yra:

  • Naršyklės tipas ir naršyklės versija
  • naudota operacinė sistema
  • Persiuntimo URL
  • Prieinamojo kompiuterio pagrindinis kompiuterio vardas
  • Serverio užklausos laikas
  • Skambinančio kompiuterio IP adresas

Šie duomenys nėra sujungti su kitais duomenų šaltiniais.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinys. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (DSGVO) f punktas, kuris bus taikomas nuo 2018 m. gegužės 25 d. Mūsų teisėtas interesas kyla iš aukščiau išvardytų duomenų rinkimo tikslų. Jokiu būdu nenaudojame surinktų duomenų išvadoms apie jus padaryti. Mes pasiliekame teisę vėliau patikrinti žurnalo failus, jei įtariama, kad mūsų pasiūlymas neteisėtai naudojamas

ĮJUNGIMAI IR ĮRANKIAI

„Google“ šriftai

Ši svetainė naudoja vadinamuosius „Google“ pateiktus žiniatinklio šriftus vienodam šriftų vaizdavimui. Kai atidarote puslapį, jūsų naršyklė į savo naršyklės talpyklą įkelia reikiamus interneto šriftus, kad tekstai ir šriftai būtų tinkamai rodomi.

Norėdami tai padaryti, jūsų naudojama naršyklė turi prisijungti prie „Google“ serverių. Todėl „Google“ sužino, kad į mūsų svetainę pateko per jūsų IP adresą. „Google“ interneto šriftų naudojimas yra naudingas nuosekliai ir patraukliai pristatant mūsų internetines paslaugas. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalies 1 punkte. f DSGVO.

Jei jūsų naršyklė nepalaiko interneto šriftų, jūsų kompiuteris naudos numatytąjį šriftą.

Daugiau informacijos apie „Google“ interneto šriftus galite rasti apsilankę  https://developers.google.com/fonts/faq  ir „Google“ privatumo politikoje:  https://www.google.com/policies/privacy/ .

„Google Maps“

Ši svetainė naudoja žemėlapių sudarymo paslaugą „Google Maps“ per API. Teikėjas yra „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV.

Norint naudotis „Google Maps“ funkcijomis, būtina išsaugoti IP adresą. Paprastai šią informaciją „Google“ perduoda ir saugo JAV serveriuose. Šio puslapio teikėjas neturi jokios įtakos šiam duomenų perdavimui.

„Google“ žemėlapiai naudojami siekiant patraukliai pristatyti mūsų internetinius pasiūlymus ir lengvai rasti vietas, kurias nurodome svetainėje. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalies 1 punkte. f DSGVO.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti vartotojo duomenis, skaitykite „Google“ privatumo politikoje:  https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/ .

teisė

Jei jūsų asmens duomenys grindžiami teisėtais interesais pagal 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinį Jei DSGVO yra tvarkomi, jūs turite teisę pareikšti prieštaravimą dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo pagal DSGVO 21 straipsnį. Jei norite pasinaudoti atšaukimo ar prieštaravimo teise, atsiųskite el. Laišką adresu  info@onlysmile.lt

Teisė į duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę turėti duomenis, kuriuos mes tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu ar vykdydami sutartį, savaime ar trečiajai šaliai standartiniu, mašininiu būdu nuskaitomu formatu. Jei jums reikės tiesiogiai perduoti duomenis kitam atsakingam asmeniui, tai bus padaryta tik tiek, kiek tai įmanoma.

Informacija, blokavimas, naikinimas

Laikydamiesi galiojančių teisinių nuostatų, jūs turite teisę bet kuriuo metu suteikti nemokamą informaciją apie savo saugomus asmens duomenis, jų kilmę ir gavėją bei duomenų tvarkymo tikslą ir prireikus teisę taisyti, blokuoti ar ištrinti šiuos duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenis, susisiekite su mumis bet kuriuo metu nurodytu adresu.

Prieštaravimas reklaminiams laiškams

Kontaktinių duomenų, paskelbtų vykdant įpareigojimą atspausdinti duomenis, naudojimas neprašytos reklaminės ir informacinės medžiagos siuntimui yra atmetamas. Puslapių operatoriai aiškiai pasilieka teisę imtis teisinių veiksmų, jei nepageidaujamai siunčiama reklaminė informacija, tokia kaip el. Pašto šlamštas.

Mūsų privatumo politikos pakeitimas

Norėdami užtikrinti, kad mūsų privatumo politika visada atitiktų galiojančius teisinius reikalavimus, pasiliekame teisę bet kuriuo metu atlikti pakeitimus. Tai taip pat taikoma tuo atveju, kai privatumo politiką reikia pritaikyti dėl naujų ar pataisytų paslaugų, pavyzdžiui, naujų paslaugų. Nauja privatumo politika įsigalios kitą kartą apsilankius mūsų pasiūlyme.

Tolesnė teisinė informacija

Šios svetainės dizainas ir turinys yra saugomi autorių teisių.
Mes siekiame teisingos informacijos, tačiau negalime už ją prisiimti jokios teisinės atsakomybės.

Papildoma informacija

Visas turinys ir vaizdai yra saugomi autorių teisių. Atgaminti, platinti ar kitaip naudoti leidžiama tik gavus aiškų mūsų sutikimą.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.